Web Tasarım Yazılım

Uygun Fiyatlı Web Tasarım Fiyatları 2020

İşletmerlerin, gün geçtikçe gelişen ve değişen teknoloji dünyasına ayak uydurmaları artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Korona virüs dönemlerinden örnek almak gerekirse, gelişen teknolojiyi takip etmeyen ve geri kalan tüm işletmeler bugün birçok ekonomik sorun ile karşılaşmaktadır. Bu nedenle işletmeler, kurumsal kimliğini tamamlamak ve internette görünür olmak için mobil uyumlu ve uygun fiyatlı web tasarım arayışına başlamıştır. Vexus Yazılım olarak hazırladığımız özel web tasarımlar ile beraber artık siz de internette görünür olabilir, teknolojiye ayak uydurabilirsiniz.

Teknolojiyi kullanarak yenilikçi adımlar atmak ve 1000 kilometre ötenizdeki müşterinize dahi çok hızlı ve pratik hizmetler verebilmek ya da yeni bir okuyucuya daha ulaşabilmek için öncelikle web tasarımınızın kullanıcı dostu arayüze sahip, renk uyumu tam olan, mobil uyumlu ve tam anlamı ile SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dostu olması gerekiyor. Siz de çok hızlı bir şekilde atılım gerçekleştirmek ve uygun fiyatlı web tasarım sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Web Tasarım Hizmeti

Uygun fiyatlı web tasarım fiyatları genel olarak ihtiyaçlara göre değişim gösterebilmektedir. Bir e-ticaret sitesi ile blog sitesinin fiyatı tabii ki aynı olmayacaktır. Ancak çok geniş kapsamlı bir blog adresi talep ediyor ve tüm okurlarınız için tıpkı bir sosyal medya gibi çalışan bir web site talep ediyorsanız burada kesinlikle fiyat değişimi olacaktır. İhtiyacınıza yönelik olmak üzere profesyonel web sitesi tasarımı yaratabilir ve dijital ihtiyaçlarınız için anında çözümler sunabiliriz.

Ucuz web site yaptırmak bir yana dursun ihtiyacınıza en uygun teklifi veriyoruz. Yani buradaki ince çizgi verdiğimiz bu değerli hizmetin ucuz olması değil, uygun fiyat garantisiyle işletmenizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak bir hizmet alacak olmanızdır.

Ortalama Web Site Fiyatları

Ortalama web site fiyatları için kesin bir fiyat vermek doğru olamayacaktır. Müşterinin isteğine göre değişebilen bir fiyatlandırma söz konusu olduğu için her müşteriye özel bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Fakat yine de müşterilerimize bir fiyat verebilmek adına, 2020 yılı içersinde temel bir web tasarım hizmetini 750 TL’den başlayan fiyatlarla sunmaktayız. Bu fiyat talep edilen web tasarımın özelliklerine göre artmaktadır. Ayrıca bizdan Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik gibi farklı hizmetler alan müşterilerimize ekstra olarak bir indirim yapmaktayız.

Alan Adı ve Hosting Hizmet Fiyatları

Bir web sitesinin çalışması için alan adı (domain) (google.com gibi) ve hosting (sitenin çalışmasını sağlayan internete bağlı bir bilgisayar olarak düşünebilirsiniz) hizmetlerine de ihtiyaç vardır. Birçok firma bu hizmetlerden ücret talep etse de bizden uygun fiyatlı web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize ilk yıl bu hizmetleri ücretsiz olarak sunmaktayız.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Eğer aradığınız profesyonel görünüm, tam dolu özellik ve geniş kapsamlı bir hizmet ise burada daha ayrıntılı görüşmemiz gerekebilir. Web site fiyatları 2020 yılında her ne kadar uygun fiyatlara yapılabiliyor olsa da geniş kapsamlı ve profesyonel anlamda hizmet verebilmek için fiyat aralığı bir nebze daha artış gösterebiliyor. Bu sebepten ötürü Vexus Yazılım olarak sizinle daha ayrıntılı görüşmek ve gerekiyorsa canlı toplantı yapmak isteriz. Projenizi nitelendirmek, nihai sonuca varabilmek için ayrıntılamak ve son noktada profesyonel bir görünüm kazandırabilmek için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Uygun Fiyatlı Web Tasarım
Uygun Fiyatlı Web Tasarım Hizmeti

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir web site hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uygun Fiyatlı Web Tasarım Fiyatlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyatlı web tasarım fiyatları kaç liradan başlamaktadır?

Vexus Yazılım olarak 750 TL’den başlayan fiyatlarla Web Tasarım hizmeti vermekteyiz.

Web Tasarım fiyatları ortalama kaç liradır?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat teklifi yapılmaktadır.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

17 Ekim 2020 23:33

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?