Web Tasarım Yazılım

Emlak Web Sitesi Fiyatları 2020

Teknolojinin gelişimi ile beraber pek çok farklı sektörde internet sitesi kurmak neredeyse zorunlu hale geldi. Bunun farkına varan profesyonel emlak firmaları kurumsal kimliklerini tamamlamak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için kendilerine özel bir web tasarım hizmeti almak istemektedirler. Fakat birçok fiyatlandırma tablsounun içinde boğulan firmalar arama motorları üzerinden emlak web sitesi fiyatlarını araştırmaktadır. Bu yazımızda sizi karmaşık fiyatlandırmalar ile boğmadan en sade şekilde bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Emlak işini gerçek manada bir sanat ya da bir hikâye anlatımı olarak düşünen işletmelere özel olarak hazırlayacağımız web site ile tüm iletişim seçenekleri, hizmetler, sadece size özel bir blog kısmı ve cazip seçeneklerle müşterilerinizin gözüne güzel görünmek sizin de hakkınız. İnternette olabilmenin en büyük ayrıcalıklarından bir tanesi de müşterileriniz ile birebir iletişim halinde olabiliyor olmanızdır. Sadece fiziksel işletmenizden içeri giren müşterileriniz değil aynı zamanda çevrimiçi işletmenizden içeri girenlerle de iletişim halinde kalın.

Profesyonel Emlak Web Sitesi

Profesyonel düzeyde hazırlanmış emlak web siteleri ile hem yeni müşterilere hızlı bir şekilde kavuşabilecek hem de mevcut müşterilerinize portföyünüzü göstermenin kısa yolunu keşfetmiş olabileceksiniz. Türkiye’de hizmet vermekte olan on binlerce emlakçıdan bir adım öne sıyrılacak inovatif bir adıma ihtiyacınız yok mu? Profesyonel emlak web sitesi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin büyük bir bölümü emlak sektöründe her zaman bir adım önde olmak isteyen ve bu işi gerçek manada profesyonel bir şekilde icra eden işletmeler oldular.

Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi

Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz tüm web siteler, mobil uyumlu hazır emlak web sitesi sınıfına girebilecek niteliktedir. Özellikle emlak web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimizin birinci amacının her zaman mobil uyumlu olmasını talep ettiğini fark ettik. Bunun en temel sebebi ise teknolojinin cebe sığabilecek bir konuma gelmesidir. Artık teknoloji cebimizdeki aletlerimizden çok daha kolay yönetilebilir hale geldi. Sizin de cebinizden yönetebileceğiniz bir teknolojiye sahip olmanın ve müşterilerinize portföyünüzü daha profesyonel emlak web sitesi aracılığı ile sunabilmenizin zamanı geldi.

Emlak Web Tasarım

Emlak web tasarım olarak hizmet verdiğimiz bu önemli teknoloji günlerinde siz de rakiplerinizden geri kalmak istemezsiniz. Hem müşterilerinizin hem de sizin için büyük bir kolaylık sağlayacak olan emlak web sitesi fiyat bakımından da oldukça avantajlıdır. Yüzlerce özelliği içerisinde barındıran emlak siteniz ile daha fazla müşteri elde edebilmenin şimdi tam zamanı!

Emlak Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Emlak web sitesi fiyatları işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda belirleniyor olsa da emlak web sitesi fiyatları 750 TL’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. Emlak hizmetini bir yaşam mimarı olarak sunan ve işini sevgiyle yapan tüm emlakçılarımıza özel olarak hazırlayacağımız web site ile bir adım önde olacaksınız. Tüm dikkatler üzerinizde olacak, bu sayede işletmenizin hikâyesi, görüntüleri ve dijital ortama sıkıştırılmış her şeyi daha net aktarılacak. Ayrıca bizdan Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik gibi farklı hizmetler alan müşterilerimize ekstra olarak bir indirim yapmaktayız.

Özellikle 2020 yılının teknolojik gelişme kaydetmesi ile ilerleyen süreçte daha fazla ihtiyaç duyulacak olan mobil emlak site tasarımı her müşterimize armağan edilen bir süreçtir. Burada harcanan emek ve süre tarif dahi edilemez. Ancak biz her müşterimizin daha memnun ayrılabilmesi ve kaliteyi yaşayabilmesi için çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Emlak Web Sitesi Fiyatları
Uygun Fiyatlı Emlak Web Sitesi Fiyatları

Alan Adı ve Hosting Hizmet Fiyatları

Bir web sitesinin çalışması için alan adı (domain) (google.com gibi) ve hosting (sitenin çalışmasını sağlayan internete bağlı bir bilgisayar olarak düşünebilirsiniz) hizmetlerine de ihtiyaç vardır. Birçok firma bu hizmetlerden ücret talep etse de bizden web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize ilk yıl bu hizmetleri ücretsiz olarak sunmaktayız.

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir emlak web tasarım hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Referanslar

Vexus Yazılım olarak yaptığımız bazı kurumsal emlak web site tasarımları aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

VERA Yatırım: https://www.verayatirim.com/

Uygun Fiyatlı Web Tasarım Fiyatlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyatlı emlak web sitesi fiyatları kaç liradan başlamaktadır?

Vexus Yazılım olarak 750 TL’den başlayan fiyatlarla Emlak Web Site Tasarım hizmeti vermekteyiz.

Emlak web sitesi fiyatları ortalama kaç liradır?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat teklifi yapılmaktadır.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

26 Ekim 2020 20:00

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?