Web Tasarım Yazılım

İnşaat Web Site Tasarım Fiyatları 2020

Profesyonel kalitede web tasarım yapan ajansımızda, siz de sahibi olduğunuz inşaat şirketi için kurumsal inşaat web site tasarımını çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Teknolojik gelişmelerle birlikte ticari hayatın her alanında yer alan firmalar için de internet platformunda yer almak büyük önem taşımaya başlamıştır. Siz de sektördeki rakiplerinizden geride kalmamak ve yeni müşterilere en kolay yoldan ulaşmak istiyorsanız, Vexus web tasarım ajansımızın kaliteli hizmetlerinden bütçenize en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Ajansımızda her biri gerekli eğitimleri tamamlamış web tasarım uzmanları görev yapmaktadır.

Web Site Kurulum Fiyatları

İnternet dünyasında siz de yerinizi en güzel şekilde ayırtabilirsiniz. Online platformda inşaat şirketinizin daha çok görünür olması ve müşterileriniz tarafından tercih edilir olabilmesi için inşaat web site tasarım hizmetlerini firmamız sizin için yerine getirmektedir. Ajansımızda görev yapan deneyimli web tasarım uzmanları sayesinde hem kullanışlı hem de ilgi çekici bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. İnternet sitenizin nasıl olmasını hayal ediyorsanız buna en uyumlu ve en kaliteli tasarıma ajansımızın profesyonel çalışmaları sonucu ulaşabilirsiniz. Web tasarım hizmetlerinde internet sitesi kurulum fiyatları şu kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir:

  • Web sitenizin alan adı ve barındırma hizmeti için sunucu kalitesi,
  • Web sitenizde kullanılacak görsel ve logoların ayrıca tasarlanması,
  • Web içeriklerinin tamamlanması,
  • Responsive web tasarım yapılması,
  • Mobil cihazlarla uyumlu web tasarım hizmeti,
  • Güvenlik sertifikaları ve diğer özellikler

Peki bir inşaat şirketinin web tasarımının fiyatı nedir derseniz bunun için sizlere net bir fiyat verebilmek için web sitesinde olmasını istediğiniz özellikleri sizinle iletişime geçerek talep ederiz. İstediğiniz özelliklere göre bir fiyat teklifini sizlere sunarız. Onay verdiğiniz taktirde en kısa sürede sizlere web sitenizi teslim ederiz. Bu fiyatlandırma konusunda sizinle iletişime geçmeden net bir şey söyleyemesek de inşaat web site tasarım hizmetini 2020 yılı içinde 1000TL’den başlayan fiyatlarla sunmaktayız.

İnşaat Web Site Tasarım Fiyatları 2020
İnşaat Web Site Tasarım Fiyatları 2020

İnşaat Web Site Tasarım Hizmeti

Web tasarım dünyasında adından sık sık söz ettirmeye başlayan ajansımız, lokal alanda faaliyetlerine başlamış olmasına rağmen, Türkiye’nin dört bir yanından pek çok firmaya kurumsal web tasarım hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Her ihtiyaca hitap eden kullanışlı ve yaratıcı internet siteleri arasında inşaat şirketlerine özel hazırlanan şablonlar ve temalar da bulunmaktadır. Siz de kendi inşaat şirketinizin en güzel şekilde internet dünyasında temsil edilmesini istiyorsanız, web platformunda şirketinizin yüzü olan internet sitesini güvenilir kişilere yaptırmanız gerekmektedir.

Deneyimli web tasarım ekibimiz sayesinde tam da hayallerinizdeki gibi bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sektördeki rakiplerinizden geri kalmamak için Vexus firmamız rakip analizi yaparak, inşaat şirketinize ait web sitesinin diğerlerinden farklı ve öne çıkan özelliklerle donatılmasını sağlamaktadır. Bu sayede müşterileriniz, rakiplerinizin internet siteleri yerine sizin sitenizi kullanarak sizle iletişime geçeceği için yeni müşteriler kazanmanız da daha kolay hale gelecektir. Siz de profesyonel kalitede internet sitesi tasarım hizmetleri almak istiyorsanız web tasarım ajansı olarak adından sık sık söz ettiren firmamızı gönül rahatlıyla tercih edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım Özellikleri

Kurulduğu günden bu yana sektörde başarılı faaliyetleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesi edinen firmamız, tüm müşterilerimiz için en ideal web tasarım çözümlerine imza atmaktadır. Örneği e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmalar için kullanıcı dostu sanal mağaza kurulumu yaparken, inşaat şirketleri için de kurumsal internet sitesi tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Siz de firmanızın internet dünyasında da kaliteli ve prestijli bir şekilde yansıtılmasını istiyorsanız firmamızdan hizmet alarak kullanıcı dostu internet sitelerine kavuşabilirsiniz. İnternet siteniz kullanıcı dostu tasarıma sahip olduğunda müşterileriniz web sitenizi incelemekten ve hizmetlerinize ilgi duymaktan sıkılmadan sitenizde dolaşabilme imkanına ulaşmaktadır.

Sizin firmanızın tarzını yansıtan özel görsel ve yazı fontlarıyla desteklenen kurumsal inşaat web site tasarım hizmetlerinde ayrıca mobil cihazlarla sorunsuz çalışma sistemi de devreye alınmaktadır. Responsive web tasarım olarak adlandırılan bu özellik sayesinde firmanızın internet sitesi marka veya model fark etmeksizin internete bağlanabilen bütün cihazlardan sorunsuz bir şekilde görüntülenebilmektedir.

Alan Adı ve Hosting Hizmet Fiyatları

Bir web sitesinin çalışması için alan adı (domain) (google.com gibi) ve hosting (sitenin çalışmasını sağlayan internete bağlı bir bilgisayar olarak düşünebilirsiniz) hizmetlerine de ihtiyaç vardır. Birçok firma bu hizmetlerden ücret talep etse de bizden web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize ilk yıl bu hizmetleri ücretsiz olarak sunmaktayız.

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir kurumsal inşaat web site tasarım hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnşaat Web Site Tasarım Fiyatlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyatlı inşaat web site tasarım fiyatları kaç liradan başlamaktadır?

Vexus Yazılım olarak 1000 TL’den başlayan fiyatlarla inşaat web site tasarım hizmeti vermekteyiz.

İnşaat web site tasarım fiyatları ortalama kaç liradır?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat teklifi yapılmaktadır.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

16 Kasım 2020 19:00

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?