Tasarım Hizmeti

İşletmelerin internette temsil edilmesi noktasında iyi tasarlanmış bir web sitesine ihtiyaçları bulunmaktadır. Web sitesi sayesinde işletmenin daha çok potansiyel müşteriye ulaşması söz konusu olmaktadır. Ancak, web sitesi dışında da önemli olan farklı tasarım unsurları vardır.

Tasarım; son derece geniş bir konudur. İşletmenin başarısını yakından etkileyen birçok tasarım detayı bulunmaktadır. Kurumsal kimlik, logo tasarımı, sosyal medya tasarımları, konu tasarımı, banner tasarımı, afiş tasarımı, reklam tasarımı, tabela tasarımı ve pano tasarımı hakkıyla yapıldığı takdirde işletmenin daha çok müşteriye ulaşması ve marka tanınırlığını arttırması söz konusu olacaktır.

Siz de yukarıda bahsettiğimiz tasarım seçenekleri konusunda hizmet almak istiyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Son derece profesyonel ve hayal gücü gelişmiş ekibimizle beraber hayran kalacağınız türden sihirli dokunuşlar yaparak çok seveceğiniz tasarımları size sunuyoruz. Birçok tasarım türünde hizmet vermekle beraber kaliteli ve ekonomik seçeneklerimizle beraber her zaman tercih edilen olmayı başarıyoruz.

Neden Tasarım Hizmetlerine İhtiyaç Duyulmaktadır?

Tasarım hizmetleri almak bir işletmenin başarılı olmasını isteyenler için gereklilikten öte zorunluluk olmaktadır. Bilhassa şirket logo tasarımı; işletmenin en önemli özelliği olarak dikkat çekmektedir. Marka için en önemli logo tasarımını oluşturmak markanın tanınırlık seviyesinin artması noktasında önem taşımaktadır. Logo tasarımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Göze hitap eden ve aynı zamanda işlevsel olan bir logo tercih edilmelidir. Logonun işleri farklı şekilde temsil etmesinden dolayı etkili olması şarttır. Bu noktada, istediğiniz takdirde işletmenizin logosunu kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ancak, Vexus gibi profesyonel bir firmadan hizmet aldığınız takdirde logonun hayal ettiğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Logo başta olmak üzere kurumsal kimlik, banner, afiş ve diğer tasarımların şirketin kişiliğine yönelik olarak açılan bir pencere olduğunu ifade etmek gerekir. Bir başka deyişle, markanın görsel bir temsilcisi olurlar. Her işletmenin bireysel kimliğine uygun logo, banner ve afiş tasarımı yapılmalıdır.

İşletmeler için logo ve diğer tasarım hizmetlerinin oluşturulmasında dikkate alınması gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Örneğin, benzersiz ve unutulmaz bir logo oluşturulması noktasında verilmek istenen mesaj son derece önemlidir. Ayrıca, kullanılan yazı biçimi ve simgeler de önemlidir. Bu tür detaylar, önemsiz gibi gözükse de işletmenin nasıl algılanacağı konusunda zannedilenden daha büyük bir etki yaratmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra işletmenizin kimliğini yansıtan tasarımlarınız yaratıcı olması gerekir. Rakiplerin tasarımlarından kendisini ayıran ve farklı olduğunu belli eden tasarımlara yer verilmelidir.

Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Kimlik

İşletmenin veya markanın hem şirket içindeki hem de şirket dışındaki duruşunu, davranışını ve imajını temsil eden kavrama kurumsal kimlik adı verilmektedir.

Logo Tasarımı

Bir işletmenin kimliğini yansıtan en önemli öğe logo tasarımı olmaktadır. Aynı zamanda, şirketin vizyonunu temsil etmektedir.

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya gönderileri ile işletmenizi daha çok kişiye tanıtabilir, yapmış olduğumuz özgün ve şık tasarımlar ile kitlenize güven verebilirsiniz.

Konu Tasarımı

En kaliteli ve özgün konu tasarımları ile siz de daha çok potansiyel müşteriye ulaşabilir ve aynı zamanda marka tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Konu içerisinde kullanılacak olan yazıları, görsel ve logo gibi resim materyallerini belirttiğiniz takdirde en kaliteli hizmeti alma şansına erişebilirsiniz.

Banner; başlık veya manşet olarak Türkçe’ye çevrilebilir. Web sitelerinin üst kısmında bulunan logo, slogan ve reklam gibi ilgi çeken görsel bölüm banner tasarımı olarak bilinmektedir. Banner tasarımı sayesinde sitenizin olumlu izlenime sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Afiş Tasarımı

Hiçbir zaman modası geçmeyen ve sık sık kullanılan afiş tasarımları sayesinde işletmenin en etkili şekilde tanıtılması sağlanmaktadır.

Reklam Tasarımı

Hedef kitlenize ulaşmak adına reklam tasarımı yapmanız son derece önemlidir. Vermek istediğiniz mesajları en etkili şekilde vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Tasarımı

Tabela tasarımı hafife alınmaması gereken bir detay! Sıradan olmayan ve dikkat çekici bir tabelaya sahip olan her işletmenin daha çok müşteri tarafından tercih edileceği aşikardır.

Pano Tasarımı

İşletmenizin bağlı olduğu sektöre uygun bir pano tasarımı ile daha çok müşterinin dikkatini çekeceksiniz. Uygun renkler başta olmak üzere görsel detaylar barındıran bir panoya sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir Tasarım hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Hizmetler

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler

Web Tasarım

Web tasarım; işletmelerin kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları için etkili bir yöntemdir. Sizlerin daha çok kullanıcıya ve müşteriye ulaşabilmesi için özgün, mobil uyumlu, SEO dostu, sade ve işlevsel web tasarımları yapmaktayız.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama sayesinde işletmeler; doğrudan pazarlama kanalı oluşturup satışlarını arttırabilir, müşteri deneyimini daha iyi hale getirebilirler. Sizler için kullanıcı deneyimine önem vererek ihtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulama sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Tümünü Görüntüle