Profesyonel yazılım ve tasarım hizmetleri

Müşterilerimiz adına kaliteli işler ortaya koymak için profesyonel ekibimizle birlikte sihirli projeler yapıyor, müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Web yazılım, mobil uygulama, e-ticaret çözümleri, kurumsal tasarım, sosyal medya ve SEO alanlarında yüzlerce işletmeye 2016'dan bu yana profesyonel hizmet vermekteyiz.

İletişime Geç

Vexus ile işletmenizi
dijital dünyaya taşıyın.

Projeler

Özenle yapmış olduğumuz profesyonel proje çalışmalarımız

Hizmetler

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler

Web Tasarım

Web tasarım; işletmelerin kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları için etkili bir yöntemdir. Sizlerin daha çok kullanıcıya ve müşteriye ulaşabilmesi için özgün, mobil uyumlu, SEO dostu, sade ve işlevsel web tasarımları yapmaktayız.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama sayesinde işletmeler; doğrudan pazarlama kanalı oluşturup satışlarını arttırabilir, müşteri deneyimini daha iyi hale getirebilirler. Sizler için kullanıcı deneyimine önem vererek ihtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulama sahibi olmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret; ürün veya hizmetlerinizi daha fazla müşteriye daha hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaştırabilmek için en iyi yöntemdir. Müşterilerinize en iyi alışveriş deneyimini yaşatabilmek adına gelişmiş e-ticaret yazılımları geliştirmekte ve e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

Tasarım

Kurumsal kimliğiniz işletmeniz için en önemli yapı taşlarından biridir. Markanızı en iyi şekilde temsil eden tasarımları sizler için profesyonel ekibimiz ile birlikte tasarlıyor, çiziyor ve sunuyoruz.

Tümünü Görüntüle

İşletmeler neden Vexus'u seçiyor?

"

Projemi VEXUS ile paylaştığımda gösterdikleri ilgi harikaydı. Süreç boyunca yapılan çalışmaları adım adım gözlemleme fırsatım oldu, sonrasında ise destek vermeye devam ettiler. Kendileriyle çalışmaktan fazlasıyla memnunum.

Anıl Dağ Requlogia
"

İşletmemizin yazılım çözümlerinde bizlere kesintisiz destek sağladılar. Birlikte çalışıp memnun kaldığımız sayılı yazılım firmalarından birisi!