Mobil Uygulama Hizmeti

Teknoloji; içinde bulunduğumuz çağın her konuda belirleyicisi olmaktadır. Mobil ekosistem; her geçen daha da büyümekte ve mobil uygulama ihtiyacı artmaktadır. 2000’li yıllarda olduğu gibi insanların internete erişim adına masaüstü bilgisayarlara ihtiyacı yoktur. Herkesin evinde bulunan akıllı telefon ve tabletler sayesinde istedikleri her an internete erişimleri mümkün olmaktadır. Bu durumun doğal bir sonucu olarak mobil kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu noktada, işletme veya markaların tanıtım ve pazarlama politikalarını bu kriterlere göre belirlemesi gerekir. Kalıcı başarı sağlamak isteyen ve adını ülkenin her köşesine hatta ülke sınırlarının dışına duyurma hedefi bulunan işletme veya markaların mobil dünyaya adım atmaları bir gereklilik değil zorunluluktur.

Mobil uygulamaların ne kadar gerekli olduğu yapılan araştırmalarla da kanıtlanmış durumdadır. İnsanların internet üzerindeki vakitlerinin neredeyse %90’lık kısmı mobil uygulamalar üzerinde geçmektedir. Buna ek olarak, her bir mobil kullanıcının günde ortalama 80 defa akıllı telefonunu kontrol ettiği belirlenmiştir. Bir başka deyişle, gün içerisinde 12 dakikada bir olmak üzere insanlar akıllı telefonlarına bakmaktadırlar. Sonuç olarak, internet kullanıcılarının vakitlerinin önemli bir kısmını geçirdiği mobil dünyada yer almak son derece önemlidir.

Vexus olarak işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik mobil uygulamaları özenle hazırlıyoruz. Bu sayede, işletmenizin tanıtımı, marka bilinirliğinizin artması ve daha çok satış yapmanız gibi hususlarda sizlere yardımcı oluyoruz.

Neden Mobil Uygulama Sahibi Olmalısınız?

  • Mobil cihazlarda kendisine yer bulan bir uygulama; günümüz dünyasında herhangi bir reklam panosunda yapılan tanıtım çalışmasından daha etkili olmaktadır. Bir başka deyişle, yüksek oranda görünürlük sayesinde kullanıcıların zamandan ve mekandan bağımsız olarak işletmeye veya markaya dair bilgi alabilmesini sağlamaktadır. Gününün çok büyük bir kısmını mobil cihazlarına bakarak geçiren için mobil uygulamalar her zaman tercih sebebi olacaktır.
  • Her işletme veya markanın sunmuş olduğu bir ürün veya hizmet bulunur. Bu noktada, ürün veya hizmetlerinize ulaşmak isteyen kullanıcıların web sitelerinde arama yapmak yerine mobil uygulama ile istedikleri bilgilere ulaşmaları son derece avantajlıdır. Uygulama mağazalarında kendisine yer edinen mobil uygulamalar ile yalnızca tek dokunuşta hem işletmeye hem de sunulan içeriğe erişim söz konusu olmaktadır. Bu sayede, basılı yayın organları ile reklam ve tanıtım yapmaktan başka alternatif üretmeyen sektördeki rakiplere ciddi anlamda fark atılacaktır.
  • Dünya nüfusunun yarıdan fazlasının mobil kullanıcı olduğunu tahmin etmek çok zor değildir. Mobil platformlar; hiç şüphesiz en çok tercih edilen kanal olmaktadır. Bu durumun farkına erkenden varan bazı işletmeler; vakit kaybetmeden mobil uyumlu web siteleri tasarımı yaptırırlar. Fakat, yalnızca mobil uyumlu web sitesi yeterli olmayacaktır. Bunun yanı sıra, kullanıcı etkileşimini arttırmak adına mobil uygulamaların çok daha faydalı olacağını söylemek gerekir.
  • Mobil uygulamaların web sayfalarına kıyasla birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Her şeyden önce, kullanıcıların işletmeler ile daha yüksek bir şekilde etkileşime girmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, anlık bildirim özelliği; hiç şüphesiz, bir mobil uygulamanın en önemli avantajı olarak dikkat çekmektedir. Hatırlatma veya duyuru amaçları doğrultusunda uygulama üzerinden kullanıcılarına gönderilen anlık bildirimler sayesinde birçok kullanıcı satın alma davranışına yönelmektedir. Örneğin, indirime giren herhangi bir ürün veya kataloğa eklenen farklı bir ürün; o anda birçok kullanıcı için önemli olabilir.
  • Mobil uygulamalar; kullanıcılarına her türlü şartta daha iyi hizmet sunmaktadır. Bu sayede, hedef kitlesinin internet erişiminin zayıf olduğu anlarda dahi çevrimdışı kullanım, kişisel ayar yapabilme ve işletim sistemlerine göre uyarlanan kullanım gibi avantajlardan faydalanması mümkün olmaktadır.

Vexus olarak yukarıdaki hususlara uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik bir mobil uygulamayı, işletmeniz için özenle hazırlıyoruz.

Mobil Uygulama Hizmetleri

IOS Uygulama

Hem hızlı hem işlevsel hem de geliştirici seçiciliği üst seviyedeki IOS işletim sistemlerinde çalışan IOS uygulama ile teknolojinin gereklerine uygun olarak hareket edilecektir. Son derece özel donanımlarla yapılan IOS uygulama için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Android Uygulama

Mobil telefonlar ile hayatımızı kolaylaştırmak adına tasarlanan Android işletim sistemlerinde çalışan yazılımlara Android uygulama adı verilir. Bu interaktif ve etkili uygulama dalı ile ihtiyaçlarınıza yönelik bir hizmet alabilirsiniz.

Cross-Platform Uygulama

Cross-Platform yani Türkçe karşılığı Çapraz Platform olan teknoloji sayesinde tek bir kod ile hem Android hem de IOS için uygulama geliştirebilir. Bu sayede Android için ayrı IOS için ayrı bir geliştiriciye ödeme yapmadan tek bir geliştirici ile bir mobil uygulama sahibi olabilir, zamandan ve paradan tasaruf edebilirsiniz.

Webview Uygulama

Webview uygulama halihazırda bir web sitesi olan düşük bütçeli işletmeler içindir. Bu ekonomik yöntem ile web sitenizi bir mobil uygulamaya çevirebilir, bildirim gönderme gibi mobile özel sistemler ekleyebilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir Mobil Uygulama hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Hizmetler

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler

Web Tasarım

Web tasarım; işletmelerin kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları için etkili bir yöntemdir. Sizlerin daha çok kullanıcıya ve müşteriye ulaşabilmesi için özgün, mobil uyumlu, SEO dostu, sade ve işlevsel web tasarımları yapmaktayız.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret; ürün veya hizmetlerinizi daha fazla müşteriye daha hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaştırabilmek için en iyi yöntemdir. Müşterilerinize en iyi alışveriş deneyimini yaşatabilmek adına gelişmiş e-ticaret yazılımları geliştirmekte ve e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

Tümünü Görüntüle