Tasarım

Logo Tasarım, Şirketler İçin Neden Bu Kadar Önemlidir?

Firmaların ticari veya kurumsal alandaki sembolleri olan logolar, işletmenin karakteristik yapısı hakkında ipucu veren simgelerdir. Ticari alanda faaliyet gösteren, ürün ya da hizmet satışı yaparak sektöründe öne çıkmayı planlayan tüm işletmeler için logo tasarımı oldukça önemlidir. Markanızın veya firmanızın sektördeki diğer rakiplerinden ayrılmasını sağlayan en önemli unsurların başında şirket logosu gelmektedir. Şirket logolarının işletmeler için neden büyük önem taşıdığını şu şekilde ifade etmek mümkündür:

  • Logo, firmanızın ticari alandaki görünen yüzüdür ve müşterilerin ilk dikkatini çeken unsurdur.
  • Logolar, firmanızla benzer işleri yaptığınız sektördeki rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayan yegane semboldür.
  • Logolar akılda kalıcı olduğu ve dikkat çektiği için müşterilerin algısında marka veya şirket ismine göre daha hatırlanabilir bir yapıya sahiptir.
  • Marka imajı, kurumsal kalite ve şirket geleneği gibi firmanın öne çıkan özelliklerini tek bir simgede toplamaya yarar.
  • İşletmenin ticari faaliyetleri hakkında tüketicilere önemli ipuçları verir.

Görüldüğü üzere logo kullanımı, firmalar açısından büyük önem taşımaktadır. Siz de küçük veya büyük ölçekli olması fark etmeksizin, ticari alanda faaliyet gösteren bir işletmeye sahipseniz, firmanız için logo tasarımı yaptırarak sektörde firmanızı rakiplerinizden bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Özellikle e-ticaret sektörü hacminin her geçen gün büyümesiyle birlikte işletmelerin daha fazla müşteriye ulaşması ve akılda kalıcı olmaları için kendilerine ait logolara sahip olmaları gerekmektedir. Ancak logo tasarımı baştan savma şekilde yapılabilecek bir iş değildir. Markanın veya firmanın varsa köklü geçmişini, tecrübelerini, iş ahlakını, müşteriye verdiği değer gibi özelliklerini yansıtacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu alanda deneyimli çalışanlara sahip olan firmamızda sektör ve iş alanı fark etmeksizin bütün firmalar için yaratıcı ve kaliteli logo tasarım hizmetleri sunulmaktadır.

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız en uygun fiyatlarla işletmenizin her alanında kullanabileceğiniz kaliteli, özgün ve yaratıcı logolara ulaşmak için Vexus firmamızın deneyimli logo tasarım ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz. Kendi alanında son derecede eğitimli olan çalışanlarımız, güler yüzlü hizmet anlayışlarıyla sizin hayallerinizdeki logoyu firmanızın faaliyetleri ile bütünleştirerek başarılı bir görselliğe kavuşturmaktadır.

Profesyonel Logo Tasarımı

Tasarım alanında yaratıcı çözümler sunan grafiker ekibimizle iletişime geçerek firmanız için dikkat çekici, anlaşılabilir ve kolay hatırlanabilir logolara ulaşabilirsiniz. Bu logolarınızı kullanabileceğiniz pek çok farklı alan bulunmaktadır. İşletmeniz veya markanız için profesyonel logo tasarım hizmeti alarak logolarınızı Vexus firmanızın tüm tanıtım materyalleri ve alanlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlükte, canlı renklerle ve ince detaylarla oluşturulan marka logonuzu;

  • Kurumsal veya e-ticaret sitenizde,
  • Reklam panonuzda,
  • Mağazalarınızda,
  • Kartvizitlerinizde,
  • Broşür, poster ve diğer reklam materyallerinizde

hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Tasarım ekibimiz sizin için hayallerinizdeki logoyu oluştururken özgünlüğe ve orijinalliğe büyük özen göstermektedir. Bu yüzden logonuz sektörünüzde faaliyet göstersin ya da göstermesin başka bir şirketin kullandığı logolara benzemeyecek ve tamamen kişiselleştirilmiş bir şekilde dizayn edilecektir. Grafik tasarım hizmetlerimiz içinde yer alan logo tasarım işlerini profesyonellerden almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Logo Tasarım, Şirketler İçin Neden Bu Kadar Önemlidir?
Grafik Tasarım, Şirketler İçin Neden Bu Kadar Önemlidir?

Akılda Kalıcı Logo Tasarımı

Markanızın müşterilerin aklında kalmasını sağlamak için en yaratıcı ve akılda kalıcı logo tasarımı için deneyimli ekibimizden yararlanabilirsiniz. Şirketinizin hitap ettiği hedef kitleniz tarafından benimsenecek ve sevilecek detaylara sahip logonuzla rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz. Marka ve şirketin müşterilerin gözündeki ilk izlenimi konusunda büyük bir güce sahip olan logonuzu profesyonel bir şekilde Vexus firmamızdan tasarlatabilirsiniz.

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir logo tasarım hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uygun Fiyatlı Logo Tasarım Fiyatlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyatlı logo tasarım fiyatları kaç liradan başlamaktadır?

Vexus Yazılım olarak 150 TL’den başlayan fiyatlarla E-Ticaret Web Site Tasarım hizmeti vermekteyiz.

Logo tasarım fiyatları ortalama kaç liradır?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat teklifi yapılmaktadır.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

9 Kasım 2020 16:47

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?