Tasarım Nasıl Yapılır?

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur? 2020

Web tasarım ve yazılım sektörünün öne çıkan firmalarından biri haline gelen Vexus ajansımızda, internet dünyasında daha aktif bir hale gelmek isteyen her türlü şirket için profesyonel kalitede kurumsal kimlik tasarımı yapılmaktadır. Tüm işletmelerin ticari başarı göstermesinde büyük öneme sahip olan kurumsal kimlik tasarımı, firmanın sektördeki pozisyonunu belirlemesinin yanı sıra gelecekteki ticari faaliyetleri üzerinde de ciddi oranda etkilere sahiptir. Bu nedenle eğer kendinize ait bir işletmeniz varsa, küçük veya büyük ölçekli demeden ticari alanda kalıcı olabilmek için deneyimli ekibimizden profesyonel kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri almanız tavsiye edilmektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Markalaşma ve kurumsallaşma konusunda firmaların atması gereken ilk adım olan kurumsal kimlik tasarımı, işletmelerin ticari alanda başarılı olup geniş müşteri kitlesi kazanmasında çok büyük öneme sahiptir. En basit tabiri ile kurumsal kimlik, bir firmanın şirket içinde ya da şirket dışındaki duruşunu temsil eden ve müşterilerin firmayı hemen tanımasını sağlayan özel çalışmalar bütünüdür. Dolayısıyla firmanızın hem müşterilerinize hem de sektörünüzdeki rakiplerinize nasıl görüneceğini belirlemek için kurumsal kimlik tasarımı yaptırmanız gerekmektedir.

Kurulduğu günden bu yana bünyesindeki deneyimli ekibi ile hizmet veren profesyonel web ajansımız, kurumsal web tasarımı ile birlikte başlayan kurumsal kimlik çalışmalarında şirketlere yol gösterici olmaya devam etmektedir. Siz de yeni kurulan veya hali hazırda ticari alanda faaliyet gösteren işletmenizin, tam anlamıyla bir şirket denilebilecek kimliğe bürünebilmesini sağlamak için ajansımızın deneyimli ekibinden destek alabilirsiniz. Hizmetlerimiz her bütçeye uygun fiyatlarla ve şirket sahibi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlenen yol haritasına göre sunulmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi ve Logo Tasarım Hizmeti

Kurumsal açıdan firmanızı sektördeki rakiplerinden farklı olmaya iten ne varsa, bütün bu çalışmaları profesyonel kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimiz içinde bulabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizde bütçe dostu fiyatlarla birbirinden kaliteli çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu çalışmalar şirketlerin beklenti ve hedeflerine göre değişiklik gösterse de genel anlamda şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kurumsal internet sitesi tasarımı,
  • Kurumsal logo tasarımı,
  • Mobil uygulama tasarımı,
  • Şirket içi yazılım sistemleri çözümleri,
  • Kartvizit ve diğer kurumsal öğe tasarımları,
  • Dijital reklam hazırlama hizmetleri

Görüldüğü üzere firmanızın ticari alandaki sesi ve görünüşü olabilecek tüm hizmetler, deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları içinde yer almaktadır. Kurumsal web tasarımıyla başlayan bu süreçte firmanızın rakiplerinizden farkını ortaya koyan kurumsal logo tasarımı çalışmalarını da yaptırabilirsiniz. Bütçenizi yormayan fiyatlarla en kaliteli ve profesyonel sonuçlara ulaşabilmek için bölgesel bazda yola çıkan ancak Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli hizmet sunan Vexus web tasarım ajansımızı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Kurumsal Kimlik Oluşturma

Türkiye’nin dört bir yanındaki küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara kurumsalweb tasarım hizmetleri sunan web ajansımızda, profesyonel kurumsal kimlik oluşturma işlemleri de tamamen müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirilmektedir. Kimlik tasarımında öncelikle firma renkleri ve firma logosu belirlenmelidir. Siz de hayallerinizdeki renklerle oluşturulan logonuzu en beğendiğiniz şekilde tamamlayabilmek için deneyimli tasarımcılarımızın yaratıcı düşüncelerinden yararlanabilirsiniz.

Kendi taleplerinize ve isteğinize göre oluşturulan logo tasarımında şirket rengiyle birlikte akılda kalıcı ve görsel yönü güçlü bir logo ortaya çıkarılmaktadır. Şirketinizin logosunun belirlenmesinin ardından talepleriniz doğrultusunda web tasarımı tamamlanmakta ve ardından diğer kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık verilmektedir. Dilerseniz şirketinize ait özel ve kullanışlı mobil uygulamalar yapılabilmektedir. Mobil uygulama tasarımı da Vexus web tasarım ajansımızın sektörde başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği profesyonel kurumsal kimlik hizmetleri içinde kendine yer bulmaktadır.

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur? 2020
Kurumsal Tasarım

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir kurumsal tasarım hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

12 Aralık 2020 19:36

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?