E-Ticaret Nasıl Yapılır?

İşletmenizi E-Ticaret Sitesine Nasıl Taşıyabilirsiniz?

Ticari alanda faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa, ürün veya hizmet satışlarınızı artırabilmenin yanı sıra mağaza maliyetlerinizi düşürmek için e-ticaret dünyasına gelişmiş bir e-ticaret sitesi ile giriş yapmanız tavsiye edilir. Ürünlerinizi internet üzerinden satarak daha fazla müşteriye ulaşabilir, böylelikle kazançlarınızı artırabilirsiniz. Günümüzde ticaret alanında hizmet veren küçük ya da büyük ölçekli işletmelerin elektronik ticaret dünyasına adım atarak ürün ve hizmetlerini daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırabildikleri ve daha fazla satış yapabildikleri görülmektedir.

Elektronik ticaret; mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış ve dağıtımlarının tamamen bilgisayar ortamı üzerinden dijital bir şekilde yapılması işlemidir. E-ticaret işlemlerine ağırlık veren firma ve işletmelerin hangi iş yaparlarsa yapsınlar sektördeki rakiplerine göre çok daha avantajlı oldukları ve daha fazla müşteri tarafından tercih edilebilir oldukları dikkatlerden kaçmamaktadır. Özellikle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de internet kullanımının artması, mobil cihazların yaygınlaşması ve teknolojik gelişmelerle birlikte tüketiciler ürün ve hizmet satışlarını internet üzerinden yapmaktadır. Siz işletmenizi e-ticarete taşımak istiyorsanız, bunun için alanında deneyimli ekibimizden profesyonel destek alabilir, e-ticaret sitesi kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Servislerinin İşletmeler İçin Önemi

Özellikle KOBİ dediğimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ticari alanda kazançlarını artırabilmeleri için e-ticaret servis ve hizmetlerinin büyük önemi bulunmaktadır. KOBİ’lere çok uygun bir ticaret şekli olan e-ticaret, genel anlamda firmalara ürün seçeneklerini artırmalarını ve ürün kalitelerini yükselterek daha hızlı satış işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Siz de işletmeniz için e-ticaret sitesi açarak, internet üzerinden ürün veya hizmet satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesiyle yoğun rekabetin yaşandığı e-ticaret ortamında fark yaratan dijital çözümlere ulaşabilmek için Vexus firmamızın bünyesinde görev yapan deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.

İşletmenizi E-Ticaret'e Nasıl Taşıyabilirsiniz?
İşletmenizi E-Ticaret’e Nasıl Taşıyabilirsiniz?

İşletmelere Özel E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Geleneksel ticarete göre online platform üzerinden daha geniş müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlayacak olan e-ticaret aynı zamanda mesai saatleri dışında da 7/24 satış yapabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Bununla birlikte fiziki olarak mağaza, çalışan ve benzeri giderleriniz olmayacağı için daha düşük maliyetlerle yüksek ticari satış grafiklerine ulaşmanıza uygun ortam sağlamaktadır. Bu tür avantajlardan yararlanmak için e-ticaret sitesi kurulumu yaptırmanız, işletmeniz için atmanız gereken ilk adımdır. Web tasarım sektöründe köklü geçmişi ile tercih sebebi olarak görülen firmamız, kurulduğu günden bu yana sektör ve iş kolu fark etmeksizin birbirinden farklı alanlardaki işletmeler için en kaliteli sanal mağazaların kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Hizmetleri

Her biri alanında deneyimli ve gerekli eğitimleri tamamlamış olan web tasarım ekip arkadaşlarımızla işletmenizin ticari alandaki rolünü değerlendirerek en özel ve kullanışlı e-ticaret çözümleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Elektronik ticaret alanında sözü geçen ve müşterileriniz tarafından dikkat çekecek bir sanal mağazaya sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Vexus firmamızla iletişime geçmektir. Bütçenize en uygun fiyat seçenekleriyle işletmenizin dijital ortamdaki yüzü olacak ve 7/24 kesintisiz satış yaparak kazançlarınızı artırmanızı sağlayacak e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

İşletmeler İçin Sanal Mağaza Tasarımı

İşletmenizin kurumsal değerlerini ve kalitesini tam anlamıyla yansıtan bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız profesyonel desteği deneyimli web tasarımcılarımızda bulabilirsiniz. Müşterilerinizin internet üzerinden işletme sanal mazağa platformunu kullanarak ürün veya hizmetlerinizi satın almalarından memnun kalmasını istiyorsanız, tüm güncel çözümleri web tasarımcı ekibimize yaptırabilirsiniz. Özellikle e-ticaret sitenizin kolay kullanıma sahip web ara yüzünün olması, esnek ödeme seçenekleriyle 7/24 sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmaya imkan vermesi için bazı temel özelliklere sahip olması gerekir. Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteği bütçenize uygun fiyatlarla ekibimizden temin edebilirsiniz.

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir e-ticaret web site hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uygun Fiyatlı E-Ticaret Web Tasarım Fiyatlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyatlı e-ticaret web sitesi fiyatları kaç liradan başlamaktadır?

Vexus Yazılım olarak 1500 TL’den başlayan fiyatlarla E-Ticaret Web Site Tasarım hizmeti vermekteyiz.

E-Ticaret web sitesi fiyatları ortalama kaç liradır?

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat teklifi yapılmaktadır.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

2 Kasım 2020 19:00

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?