Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

Web Sitenizi Nasıl Mobil Uygulamaya Çevirebilirsiniz?

Son yıllarda teknolojik gelişmelerle birlikte internete farklı yerlerden bağlanabilen mobil cihazların kullanımı da giderek artmıştır. Günümüzde internete bağlanan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bağlantılarını mobil cihazları ile yapmaktadır. Akıllı telefon, tablet ve benzeri mobil cihazlar, kullanıcılar tarafından pratik olduğu için tercih edilmektedir. İşte bu durumu gözden kaçıran şirketler, web tasarım hizmetlerinde mobil uyumluluk kriterini göz ardı etmeleri durumunda ne yazık ki internet sitelerinden istedikleri verimi alamamak durumunda kalmaktadır.

Siz de firmanızın internet sitesinin daha fazla internet kullanıcısına ve hatta müşterisine ulaşmasını istiyorsanız, yapmanız gereken web sitenizi mobil cihazlarla uyumlu hale getirmek veya sıfırdan mobil uygulama tasarımı yapmaktır. Her iki konuda da müşterilerimize profesyonel kalitede hizmet sunan web tasarım ajansımızda, responsive adı verilen mobil cihazlara uyumlu internet sitelerinin kurulumu yapılmaktadır. Siz de bütçenize en uygun fiyatlarla hem kullanışlı hem de kaliteli bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız Vexus web tasarım ajansımızın profesyonel hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Mobil Duyarlı Web Tasarım Hizmetleri

Mobil duyarlı web sitesine sahip olduğunuz takdirde hem daha iyi bir SEO performansı elde edebilirsiniz hem de şirketinizin internet sitesini kullanan müşterilerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Bu yüzden kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarında da gerçekleştirilen profesyonel web tasarım hizmetlerinde bütün tasarımlar mobil cihaz uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır. İşletmeler böylelikle hem akıllı telefon ve tablet gibi cihazlardan internete bağlanan kullanıcıları hem de masaüstü bilgisayarlardan gelen ziyaretçileri kendi internet sitelerinde sorunsuz bir şekilde toplamayı başarabilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan web ajansımızda mobil duyarlı web tasarım hizmetleri yoğun ilgi görmektedir. Kurumsal internet sitesinin internete bağlanabilen bütün cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışması sayesinde site trafiği artırılabilmektedir. Ayrıca işletmeler müşterilerine online platform aracılığıyla ürün veya hizmet sunarken herhangi bir sorun yaşamadıkları için kazançlarını da artırabilmektedir.

Mobil Dostu Web Sitesi Kurulumu

Her biri sektörün içinden yetişmiş ve gerekli eğitimlerini tamamlamış deneyimli web tasarım ekibimizden yardım alarak, siz de kendi işletmeniz için responsive web tasarım hizmeti alarak internet sitenizi tüm mobil cihazlarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu sayede akıllı telefonunun internet tarayıcısını kullanarak sitenize giriş yapan bir kullanıcı ile masaüstü bilgisayarından sitenizi görüntüleyen müşteriniz hiçbir problem yaşamadan web sitenizin içeriklerinden yararlanabilmektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Vexus web tasarım ajansımızın profesyonel kadrosundan bütçenize uygun fiyatlarla mobil dostu web sitesi kurulum hizmeti satın alabilirsiniz.

Eklentiyle Web Sitesini Mobil Uygulamaya Çevirme

Masaüstü web sitenizi mobil dostu bir siteye çevirebilmekte için eklenti kullanımına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle WordPress tabanlı web sitelerinde CMS eklentisi kullanarak web sitelerinin tasarımını mobil uygulamaya dönüştürme mümkün olabilmektedir. Fakat bu eklentilerin doğru seçilmesi çok önemlidir. Aynı zamanda her bir eklentinin kullanımı için gerekli ücretlendirmeler yapılmalıdır. Dolayısıyla eklenti kullanarak web sitenizi mobil platformlara uyumlu hale getirirken de profesyonel destek almanızda fayda vardır.

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamızda her bütçeye uygun fiyatlarla responsive web tasarım ve mobil uygulama tasarımı hizmetleri verilmektedir. Web tasarım ajansımızda görev yapan deneyimli çalışanlarımız, şirketinizin internet dünyasında müşterilerinize en kolay yollardan ulaşabilmesi için gerekli bütün alt yapıyı hazırlamaktadır. Web sitenizin hızını düşürmeden hızlı bir şekilde mobil platformlarla tamamen uyumlu ve rahat kullanılabilen bir görünüm kazanmasını istiyorsanız gerekli desteği deneyimli web tasarım uzmanlarımızdan hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Web Sitenizi Nasıl Mobil Uygulamaya Çevirebilirsiniz?
Web Sitenizi Nasıl Mobil Uygulamaya Çevirebilirsiniz?

Vexus Yazılım Nedir?

2016 yılından bu yana aralıksız olarak yazılım ve tasarım projelerini yöneten, müşterilerine istisnasız kalite sunan, iş alım öncesi, iş alım aşaması ve iş teslimi sonrasında dahi müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalan, yazılım ve tasarım alanında öncü adımlar atan özel bir şirkettir. Vexus Yazılım ile geleceğe daha emin adım atabilir, internet dünyasında daha parlak bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

İletişim

Eğer uygun fiyatlı profesyonel bir web sitesini mobil uygulamaya çevirme hizmeti arıyorsanız Vexus Yazılım ve Tasarım olarak sizlere hizmet vermek isteriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vexus Blog - VEXUS
VEXUS

30 Kasım 2020 18:38

Diğer İçerikler

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Başka blog yazısı bulunamadı.

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?