Profesyonel Yazılım ve Tasarım Hizmetleri

Müşterilerimiz adına kaliteli işler ortaya koymak için profesyonel ekibimizle birlikte sihirli projeler yapıyor, müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Web yazılım, mobil uygulama, e-ticaret çözümleri, kurumsal tasarım, sosyal medya ve SEO alanlarında yüzlerce işletmeye 2016'dan bu yana profesyonel hizmet vermekteyiz.

Siz hayal edin, profesyonel ekibimizle birlikte hayalinizi gerçeğe dönüştürelim.

Projeler

Özenle yapmış olduğumuz profesyonel proje çalışmalarımız

Hizmetler

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler

Web Tasarım

Web tasarım; işletmelerin kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları için etkili bir yöntemdir. Sizlerin daha çok kullanıcıya ve müşteriye ulaşabilmesi için özgün, mobil uyumlu, SEO dostu, sade ve işlevsel web tasarımları yapmaktayız.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama sayesinde işletmeler; doğrudan pazarlama kanalı oluşturup satışlarını arttırabilir, müşteri deneyimini daha iyi hale getirebilirler. Sizler için kullanıcı deneyimine önem vererek ihtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulama sahibi olmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret; ürün veya hizmetlerinizi daha fazla müşteriye daha hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaştırabilmek için en iyi yöntemdir. Müşterilerinize en iyi alışveriş deneyimini yaşatabilmek adına gelişmiş e-ticaret yazılımları geliştirmekte ve e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

Tasarım

Kurumsal kimliğiniz işletmeniz için en önemli yapı taşlarından biridir. Markanızı en iyi şekilde temsil eden tasarımları sizler için profesyonel ekibimiz ile birlikte tasarlıyor, çiziyor ve sunuyoruz.

Tümünü Görüntüle

Hakkımızda

Şirketimizi ve profesyonel ekibimizi yakından tanıyın.

Vexus - Hakkımızda

Yazılım ve tasarım projeleri üretiyoruz.

2016 yılında çıktığımız bu dijital yola yeni teknojilere öncülük ederek büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin projelerini profesyonel ekibimizin sihirli parmaklarında tasarlıyoruz ve geliştiriyoruz. Proje teslim sonrasında dahi müşterilerimiz ile iletişimde kalarak onlara üstün bir teknik destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Kısaca özetlemek gerekirse tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve destek veriyoruz.

Referanslar

Bizimle çalışan mutlu müşteriler

Vexus - Müşteri
Vexus - Müşteri
Vexus - Müşteri
Vexus - Müşteri

Blog

Sizler için paylaştığımız bazı faydalı bilgiler

Tümünü Görüntüle